PMRL200W-NWW24H-WT
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
PMRL200W-NWW24H-WT
Beschreibung:
PMI-PROC-PL-41*DN WT
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.92mm)
Millicandela Rating 2500mcd
Product Status Not For New Designs
Lamp Color White, Cool
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 24V
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4