YAGEO
Produkt-Nr.:
PNP100JT-52-45R
Hersteller:
Paket:
Axial
Charge:
-
Beschreibung:
RES 45 OHM 5% 1W AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.361
$0.361
10
$0.25935
$2.5935
25
$0.1919
$4.7975
50
$0.14155
$7.0775
100
$0.103835
$10.3835
250
$0.085766
$21.4415
500
$0.070737
$35.3685
1000
$0.051167
$51.167
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 200°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.098" Dia x 0.248" L (2.50mm x 6.30mm) |
| Temperature Coefficient | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 45 Ohms |
| Series | PNP |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | YAGEO |
| Features | Flame Retardant Coating, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |