PNP10VJT-91-0R82
YAGEO
Produkt-Nr.:
PNP10VJT-91-0R82
Hersteller:
YAGEO
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 0.82 OHM 5% 10W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.315" Dia x 1.732" L (8.00mm x 44.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 820 mOhms
Series PNPV
Power (Watts) 10W