PNP10VJT-91-3R
YAGEO
Produkt-Nr.:
PNP10VJT-91-3R
Beschreibung:
RES 3 OHM 5% 10W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.315" Dia x 1.732" L (8.00mm x 44.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3 Ohms
Series PNPV
Power (Watts) 10W