YAGEO
Produkt-Nr.:
PNP3WVJR-73-0R1
Hersteller:
Paket:
Axial
Charge:
-
Beschreibung:
RES 0.1 OHM 5% 3W AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.608
$0.608
10
$0.4332
$4.332
25
$0.33782
$8.4455
50
$0.28595
$14.2975
100
$0.22534
$22.534
250
$0.190646
$47.6615
500
$0.15599
$77.995
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 200°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.217" Dia x 0.512" L (5.50mm x 13.00mm) |
| Temperature Coefficient | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 100 mOhms |
| Series | PNPV |
| Power (Watts) | 3W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | YAGEO |
| Features | Flame Retardant Coating, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |