PNP400JR-73-2R2
YAGEO
Produkt-Nr.:
PNP400JR-73-2R2
Hersteller:
YAGEO
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 2.2 OHM 5% 4W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 Ohms
Series PNP
Power (Watts) 4W