PNP4WVFT-73-100R
YAGEO
Produkt-Nr.:
PNP4WVFT-73-100R
Beschreibung:
RES 100 OHM 1% 4W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.669" L (5.50mm x 17.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 Ohms
Series PNPV
Power (Watts) 4W