PNP5WVJT-73-2K7
YAGEO
Produkt-Nr.:
PNP5WVJT-73-2K7
Beschreibung:
RES 2.7K OHM 5% 5W AXIAL
Auf Lager : 1000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.295" Dia x 0.669" L (7.50mm x 17.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.7 kOhms
Series PNPV
Power (Watts) 5W