PNP7WVFT-91-390R
YAGEO
Produkt-Nr.:
PNP7WVFT-91-390R
Beschreibung:
RES 390 OHM 1% 7W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.295" Dia x 0.984" L (7.50mm x 25.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 390 Ohms
Series PNPV
Power (Watts) 7W