YAGEO
Produkt-Nr.:
PNP7WVJT-91-0R47
Hersteller:
Paket:
Axial
Charge:
-
Beschreibung:
RES 0.47 OHM 5% 7W AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.8645
$0.8645
10
$0.76475
$7.6475
25
$0.70338
$17.5845
50
$0.64163
$32.0815
100
$0.55518
$55.518
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 200°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.295" Dia x 0.984" L (7.50mm x 25.00mm) |
| Temperature Coefficient | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 470 mOhms |
| Series | PNPV |
| Power (Watts) | 7W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | YAGEO |
| Features | Flame Retardant Coating, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |