PPN270JT-73-100R
YAGEO
Produkt-Nr.:
PPN270JT-73-100R
Hersteller:
YAGEO
Beschreibung:
RES 100 OHM 5% 2.7W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension -
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 100 Ohms
Series PPN
Power (Watts) 2.7W