PPN500JT-73-1K1
YAGEO
Produkt-Nr.:
PPN500JT-73-1K1
Hersteller:
YAGEO
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 1.1K OHM 5% 5W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.335" Dia x 0.866" L (8.50mm x 22.00mm)
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.1 kOhms
Series PPN
Power (Watts) 5W