PPN500JT-73-470R
YAGEO
Produkt-Nr.:
PPN500JT-73-470R
Beschreibung:
RES 470 OHM 5% 5W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.335" Dia x 0.866" L (8.50mm x 22.00mm)
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 Ohms
Series PPN
Power (Watts) 5W