Anderson Power Products, Inc.
Produkt-Nr.:
PSBS75XGRN-BK
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HOUSING F-P CHEM-RES 6POS GRN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.8875
$6.8875
10
$6.22725
$62.2725
25
$5.88316
$147.079
50
$5.73971
$286.9855
100
$5.452715
$545.2715
250
$4.878782
$1219.6955
500
$4.591787
$2295.8935
1000
$4.017806
$4017.806
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 2 |
| Voltage Rating | 600 V |
| Color | Green |
| Current Rating (Amps) | 110 A |
| Contact Type | Non-Gendered |
| Row Spacing | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Spring Retention |
| Product Status | Active |
| Series | SBS® 75X |
| Note | Contacts Not Included |
| Stacking Direction | Side to Side |
| Mfr | Anderson Power Products, Inc. |
| Pitch | - |
| Connector Type | Non-Gendered |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT), Polycarbonate (PC) |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |