Panjit International Inc.
Produkt-Nr.:
PSDH30120L1_T0_00001
Hersteller:
Paket:
TO-247AD-2
Charge:
-
Beschreibung:
DIODE GP 1.2KV 30A TO247AD-2
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.4725
$1.4725
10
$1.22265
$12.2265
100
$0.972895
$97.2895
500
$0.823251
$411.6255
1000
$0.698516
$698.516
2000
$0.663594
$1327.188
5000
$0.638647
$3193.235
10000
$0.6175
$6175
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 240 ns |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-247AD-2 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 250 µA @ 1200 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-247-2 |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 2.6 V @ 30 A |
| Mfr | Panjit International Inc. |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1200 V |
| Package | Tube |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Current - Average Rectified (Io) | 30A |
| Base Product Number | PSDH30120 |