Amphenol RF
Produkt-Nr.:
PSMP-MSLD-PCTEM
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PSMP JACK STR 50 OHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$14.1645
$14.1645
10
$12.55425
$125.5425
25
$12.07184
$301.796
50
$11.58886
$579.443
100
$10.945045
$1094.5045
250
$9.979294
$2494.8235
500
$9.33546
$4667.73
1000
$8.562863
$8562.863
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 100 |
| Voltage Rating | 480 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol RF |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Features | EMI Ring, Limited Detent |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Surface Mount, Through Hole |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | PSMP |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Compression |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 10 GHz |
| Base Product Number | PSMP |