YAGEO
Produkt-Nr.:
PSP400JB-120R
Hersteller:
Paket:
Axial
Charge:
-
Beschreibung:
RES 120 OHM 5% 4W AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.0735
$1.0735
10
$0.9481
$9.481
25
$0.87172
$21.793
50
$0.79515
$39.7575
100
$0.68818
$68.818
250
$0.581134
$145.2835
500
$0.489383
$244.6915
1000
$0.40679
$406.79
5000
$0.389975
$1949.875
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm) |
| Temperature Coefficient | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 120 Ohms |
| Series | PSP |
| Power (Watts) | 4W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | YAGEO |
| Features | Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |