PSP500JB-270R
YAGEO
Produkt-Nr.:
PSP500JB-270R
Beschreibung:
RES 270 OHM 5% 5W AXIAL
Auf Lager : 1797
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 270 Ohms
Series PSP
Power (Watts) 5W