PSP500JB-510R
YAGEO
Produkt-Nr.:
PSP500JB-510R
Hersteller:
YAGEO
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 510 OHM 5% 5W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 510 Ohms
Series PSP
Power (Watts) 5W