PSP500JR-12K
YAGEO
Produkt-Nr.:
PSP500JR-12K
Beschreibung:
RES 12K OHM 5% 5W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 12 kOhms
Series PSP
Power (Watts) 5W