PSP500KR-120R
YAGEO
Produkt-Nr.:
PSP500KR-120R
Beschreibung:
RES 120 OHM 10% 5W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 120 Ohms
Series PSP
Power (Watts) 5W