PSP700JB-750R
YAGEO
Produkt-Nr.:
PSP700JB-750R
Beschreibung:
RES 750 OHM 5% 7W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.252" Square x 1.496" L (6.40mm x 38.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 750 Ohms
Series PSP
Power (Watts) 7W