Wolfspeed, Inc.
Produkt-Nr.:
PTFA180701E-V4-R250
Hersteller:
Paket:
H-36265-2
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC FET RF LDMOS 70W H-36265-2
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Current Rating (Amps) | 10µA |
| Current - Test | 550 mA |
| Voltage - Rated | 65 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | H-36265-2 |
| Power - Output | 60W |
| Series | - |
| Package / Case | H-36265-2 |
| Voltage - Test | 28 V |
| Technology | LDMOS |
| Mfr | Wolfspeed, Inc. |
| Frequency | 1.84GHz |
| Noise Figure | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 16.5dB |
| Base Product Number | PTFA180701 |