Wolfspeed, Inc.
Produkt-Nr.:
PTFA220041M-V4
Hersteller:
Paket:
PG-SON-10
Charge:
-
Beschreibung:
FET RF LDMOS 4W SON10
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Current Rating (Amps) | - |
| Current - Test | 50 mA |
| Voltage - Rated | 65 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | PG-SON-10 |
| Power - Output | 5W |
| Series | - |
| Package / Case | 10-LDFN Exposed Pad |
| Voltage - Test | 28 V |
| Technology | LDMOS |
| Mfr | Wolfspeed, Inc. |
| Frequency | 940MHz |
| Noise Figure | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 18.5dB |
| Base Product Number | PTFA220041 |