Wolfspeed, Inc.
Produkt-Nr.:
PTFC262808FV-V1-R0
Hersteller:
Paket:
H-37275G-6/2
Charge:
-
Beschreibung:
RF MOSFET TRANSISTORS
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Current Rating (Amps) | 1µA |
| Current - Test | 10 mA |
| Voltage - Rated | 65 V |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | H-37275G-6/2 |
| Power - Output | 280W |
| Series | - |
| Package / Case | H-37275G-6/2 |
| Voltage - Test | 28 V |
| Technology | LDMOS |
| Mfr | Wolfspeed, Inc. |
| Frequency | 2.62GHz ~ 2.69GHz |
| Noise Figure | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 18dB |
| Base Product Number | PTFC262808 |