Wolfspeed, Inc.
Produkt-Nr.:
PTNC210604MD-V2-R5
Hersteller:
Paket:
PG-HB1DSO-14-1
Charge:
-
Beschreibung:
60W, SI LDMOS IC , 28V, 1800-210
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Configuration | - |
| Current Rating (Amps) | 1µA |
| Current - Test | 150 mA |
| Voltage - Rated | 65 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | PG-HB1DSO-14-1 |
| Power - Output | 60W |
| Series | - |
| Package / Case | 14-PowerSMD Module |
| Voltage - Test | 28 V |
| Technology | LDMOS (Dual) |
| Mfr | Wolfspeed, Inc. |
| Frequency | 1.805GHz ~ 2.2GHz |
| Noise Figure | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 27dB |
| Base Product Number | PTNC210604 |