Zuhause / RF FETs, MOSFETs / PTVA092407NF-V1-R5
minImg
PTVA092407NF-V1-R5
Wolfspeed, Inc.
Produkt-Nr.:
PTVA092407NF-V1-R5
Hersteller:
Wolfspeed, Inc.
Paket:
PG-HBSOF-4-1
Beschreibung:
IC RF LDMOS FET 4HBSOF
Benutzer handbuch
Current Rating (Amps) 10µA
Current - Test 900 mA
Voltage - Rated 105 V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package PG-HBSOF-4-1
Power - Output 240W
Series -
Package / Case HBSOF-4-1
Voltage - Test 48 V
Technology LDMOS
Mfr Wolfspeed, Inc.
Frequency 869MHz ~ 960MHz