PU3921FKMP50R004L
YAGEO
Produkt-Nr.:
PU3921FKMP50R004L
Hersteller:
YAGEO
Beschreibung:
RES 0.004 OHM 1% 5W 3921
Auf Lager : 3634
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.394" L x 0.205" W (10.00mm x 5.20mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
Resistance 4 mOhms
Series PU
Power (Watts) 5W