PU5931FKM130R002L
YAGEO
Produkt-Nr.:
PU5931FKM130R002L
Hersteller:
YAGEO
Beschreibung:
RES 0.002 OHM 1% 5W 5931
Auf Lager : 3000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.082" (2.09mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.591" L x 0.305" W (15.00mm x 7.75mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
Resistance 2 mOhms
Series PU
Power (Watts) 5W