Nexperia USA Inc.
Produkt-Nr.:
PUMD12,115
Hersteller:
Paket:
6-TSSOP
Charge:
-
Beschreibung:
TRANS PREBIAS 1NPN 1PNP 6TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.266
$0.266
10
$0.21755
$2.1755
100
$0.11514
$11.514
500
$0.075734
$37.867
1000
$0.0515
$51.5
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Frequency - Transition | 230MHz, 180MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 100mA |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 150mV @ 500µA, 10mA |
| Resistor - Base (R1) | 47kOhms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 50V |
| Supplier Device Package | 6-TSSOP |
| Series | - |
| Transistor Type | 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual) |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Power - Max | 300mW |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Resistor - Emitter Base (R2) | 47kOhms |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 1µA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 80 @ 5mA, 5V |
| Base Product Number | PUMD12 |