Nexperia USA Inc.
Produkt-Nr.:
PUMD13/1F
Hersteller:
Paket:
SOT-363
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
PUMD13 - Small Signal Bipolar Tr
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
15000
$0.019
$285
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Frequency - Transition | 230MHz, 180MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 100mA |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 100mV @ 250µA, 5mA |
| Resistor - Base (R1) | 4.7kOhms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 50V |
| Supplier Device Package | SOT-363 |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Transistor Type | 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Power - Max | 200mW |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Resistor - Emitter Base (R2) | 47kOhms |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 1µA |
| Package | Bulk |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 10mA, 5V |