Vishay Electro-Films
Produkt-Nr.:
PWA10000FKANHT5
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
POWER RESISTOR, 0503, 1000 OHM,
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.0725
$9.0725
10
$8.5063
$85.063
50
$6.99371
$349.6855
100
$6.04865
$604.865
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Composition | Thin Film |
| Height - Seated (Max) | 0.012" (0.30mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.045" L x 0.030" W (1.14mm x 0.76mm) |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| Resistance | 1 kOhms |
| Series | PWA |
| Power (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Package / Case | Nonstandard |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Electro-Films |
| Features | Bonding Mountable, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |