Wolfspeed, Inc.
Produkt-Nr.:
PXAC210552ND-V1-R5
Hersteller:
Paket:
PG-HB1SOF-4
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
RF MOSFET LDMOS DUAL PG-HB1SOF-4
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Configuration | Dual |
| Current Rating (Amps) | 1µA |
| Voltage - Rated | 65 V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | PG-HB1SOF-4 |
| Power - Output | 52.8W |
| Series | - |
| Package / Case | PG-HB1SOF-4 |
| Technology | LDMOS |
| Mfr | Wolfspeed, Inc. |
| Frequency | 1.805GHz ~ 2.17GHz |
| Noise Figure | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 6.5dB |
| Base Product Number | PXAC210552 |