Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
PZTA44-TP
Hersteller:
Paket:
SOT-223
Charge:
-
Beschreibung:
TRANS NPN 400V 0.2A SOT223
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.608
$0.608
10
$0.52345
$5.2345
100
$0.36271
$36.271
500
$0.30305
$151.525
1000
$0.257916
$257.916
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 125°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 20MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 200 mA |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 750mV @ 5mA, 50mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 400 V |
| Supplier Device Package | SOT-223 |
| Series | - |
| Transistor Type | NPN |
| Package / Case | TO-261-4, TO-261AA |
| Power - Max | 1 W |
| Mfr | Micro Commercial Co |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 50 @ 10mA, 10V |
| Base Product Number | PZTA44 |