PZU10BL315
NXP USA Inc.
Produkt-Nr.:
PZU10BL315
Hersteller:
NXP USA Inc.
Paket:
DFN1006-2
Beschreibung:
NOW NEXPERIA PZU10BL ZENER DIODE
Auf Lager : 95000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package DFN1006-2
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 7 V
Series Automotive, AEC-Q100
Package / Case SOD-882
Power - Max 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Mfr NXP USA Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 10 V
Package Bulk
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms