PZU24B1A,115
Nexperia USA Inc.
Produkt-Nr.:
PZU24B1A,115
Hersteller:
Nexperia USA Inc.
Paket:
SOD-323
Beschreibung:
DIODE ZENER 24V 320MW SOD323
Auf Lager : 1334
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 19 V
Series -
Package / Case SC-76, SOD-323
Power - Max 320 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Mfr Nexperia USA Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms