Q-2I01Q00050.5M
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2I01Q00050.5M
Beschreibung:
CBL ASSY MMCX-NTYPE PL-PL 19.69"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector MMCX Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
2nd Connector N-Type Plug
Product Status Active
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style MMCX to N-Type
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz