Q-2Q01D000R012I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2Q01D000R012I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-MCX JACK-PLUG 12"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type RG-316 DS
1st Connector SMA Jack, Right Angle
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MCX Plug
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style SMA to MCX
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz