Q-2Q035000R0.5M
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2Q035000R0.5M
Beschreibung:
CBL ASSY SMA JACK TO PLUG 19.69"
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Style SMA to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz