Q-2Q03C000R018I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2Q03C000R018I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA JACK TO PLUG 18"
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 18.00" (457.20mm)
Style SMA to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz