Q-2R0490008009I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2R0490008009I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-TNC JACK-JACK 9"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type RG-58
1st Connector SMA Jack, Right Angle
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Jack, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style SMA to TNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 1 GHz