Q-2S00S000H036I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2S00S000H036I
Beschreibung:
CBL ASSY HDBNC-SMA JACK-JACK 36"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type RG-142
1st Connector HD-BNC Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Jack, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style HD-BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz