Q-2S00Y000H036I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2S00Y000H036I
Beschreibung:
CBL ASSY HDBNC-SMA PLUG-JACK 36"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type RG-142
1st Connector HD-BNC Plug
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Jack, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style HD-BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz