Q-2S03F000H036I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2S03F000H036I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA JACK TO PLUG 36"
1st Connector SMA Jack, Right Angle
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Package Bag
Frequency - Max 12.4 GHz