Q-2V00J0005009I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2V00J0005009I
Beschreibung:
CBL ASSY BNC-SMA PLUG-JACK 9"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Female
1st Connector BNC Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz