Q-2V03W0005009I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2V03W0005009I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-SMB JACK-PLUG 9"
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMB Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style SMA to SMB
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz