Q-2V04G0005003I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2V04G0005003I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-TNC JACK-JACK 3"
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 3.000" (76.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style SMA to TNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz