Q-2W01Q0005003I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2W01Q0005003I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-MMCX JACK-PLUG 3"
Cable Type RG-316
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MMCX Plug
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 3.000" (76.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style SMA to MMCX
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz