Q-2W01U0005006I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2W01U0005006I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-NTYPE JACK-JACK 6"
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Jack
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 6.000" (152.40mm)
Style SMA to N-Type
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz