Q-2W03S0005006I
Amphenol Custom Cable
Produkt-Nr.:
Q-2W03S0005006I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-SMB JACK-PLUG 6"
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMB Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 6.000" (152.40mm)
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz